Bale i monolity dębowe na stół

Zyskujące coraz większą popularność monolity dębowe to pojedyncze kawałki drewna pozyskane z jednego drzewa. Najczęściej wyróżniają się okazałymi wymiarami. A jakie jest ich przeznaczenie? To fundament dla nowoczesnych, ekskluzywnych stołów. Wykonane z jednego lub dwóch kawałków drewna, nieregularne i surowe monolity na stoły to zjawiskowe elementy wyposażenia. Różnią się od klasycznych mebli zachowaniem naturalnego kształtu i wyraźnym usłojeniem, sękami i pęknięciami. Przekształcone w meble gigantyczne bale dębowe to rozwiązanie, które skutecznie wpasuje się w aranżacje wielu pomieszczeń.

Starannie przygotowane monolity dębowe suche

Przygotowanie monolitów na stół wymaga umiejętności i czasu. Strugana tarcica jest poddawana procesowi suszenia, aby zapewnić idealne parametry i stopień wilgotności. Bale dębowe muszą być odpowiednio przycięte, za co odpowiadają doświadczeni pracownicy używający profesjonalnych maszyn. Przygotowane, wysuszone monolity dębowe mogą trafić do osób lub firm, które przekształcą je w prestiżowe, stylowe meble. Stoły tego typu pasują zarówno do nowoczesnych, loftowych przestrzeni, jak i tradycyjnych domów, w których naturalne drewno podkreśli ciepło i przytulność.

Wysokiej jakości monolity i bale dębowe

W naszej pracy wykorzystujemy jedynie drewno z polskich lasów. Dębina jest mocna i umożliwia tworzenie solidnych, wytrzymałych wyrobów. Monolity na stoły to przykład trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Scroll to Top