Konstrukcje stalowe

Poza obróbką drewna zajmujemy się także produkcją konstrukcji stalowych, które doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnego budownictwa. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, aby zapewnić Klientom solidne realizacje zgodne z obowiązującymi przepisami i wyróżniające się najwyższymi standardami jakości. Mamy doświadczenie w wytwarzaniu konstrukcji metalowych na zamówienie i według projektu, idealnych do hali, wiaty śmietnikowej i szkieletów budynków. Pragnąc spełniać zróżnicowane oczekiwania, nieustannie dostosowujemy asortyment do bieżących potrzeb rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nowoczesna hala według projektu

Konstrukcja stalowa hali to nowoczesne rozwiązanie na miarę indywidualnych potrzeb. Nasze realizacje powstają według projektu, dzięki czemu Klienci mają bezpośredni wpływ na ich ostateczny wygląd i mogą dowolnie zaplanować dostępną przestrzeń. Konstrukcja hali stalowej to połączenie wytrzymałości i lekkości, dzięki nowoczesnej technologii i solidnym materiałom. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań pozwalająca ciąć koszty przeznaczone na budowę i późniejszą eksploatację. Konstrukcje metalowe są atrakcyjną propozycją dla firm należących do sektora przemysłowego, budownictwa mieszkaniowego i architektury ogrodowej. Ich solidność i trwałość sprawiają, że cieszą się rosnącą popularnością również w szkieletach budynków. W zależności od upodobań taką konstrukcję można zasłonić lub zaadaptować do stylu wnętrza.

Gwarancję najwyższych standardów stanowią certyfikaty: PN-EM 1090-1+A1:2012 i PN-EN 3834-2:2007 potwierdzające, że nasze materiały i usługi spawalnicze są zgodne z wszelkimi wymogami.

Konstrukcja stalowa wiaty i inne realizacje

Poza halami i domami, nasze metalowe wyroby doskonale sprawdzą się także podczas stawiania budynków technicznych, m.in. wiaty śmietnikowej i innych obiektów o specjalnym przeznaczeniu. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane realizacje wyróżniały się najwyższymi standardami wykonania. Nowoczesny park maszynowy sprawia, że korzystamy z innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co pozwala nam tworzyć ciekawe i wartościowe projekty. Skręcana konstrukcja stalowa wiaty, hali i innych obiektów znacznie ułatwia proces budowy, umożliwiając optymalizację kosztów i przyspieszając czas oddania budynku do użytku.

Scroll to Top