Deska podłogowa postarzana

Deska szczotkowana przyciąga uwagę swoim niecodziennym wyglądem. Wyróżnia się mocno widocznymi słojami i pęknięciami, co podkreśla jej surowy, naturalny charakter. Obecnie postarzane deski są popularnym elementem wystroju w różnych aranżacjach. Doceniany jest ich oryginalny wygląd, a także trwałość i odporność na zabrudzenia czy drobne uszkodzenia. Oferowane przez nas dębowe deski postarzane to świetny wybór dla wszystkich, którzy szukają oryginalnych rozwiązań.

Deska dębowa – rustykalna czy nowoczesna?

Postarzane deski podłogowe są stylizowane tak, aby wyglądały naturalnie. To wszechstronne rozwiązanie, ponieważ doskonale sprawdza się w zupełnie różnych aranżacjach. Dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi pasuje idealnie do wnętrz industrialnych i loftowych, które słyną z surowego klimatu naturalnych materiałów. Jednocześnie deski szczotkowane są pasującym dodatkiem do każdej przestrzeni utrzymanej w stylu rustykalnym. Podkreślają bliski przyrodzie charakter pomieszczeń, wpasowuje się też w kolorystykę, która często jest ciepła i głęboka. Wszechstronność postarzanych desek sprawia, że trafią one w gusta miłośników zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju.

Unikalne deski szczotkowane

Na czym polega postarzanie desek? Specjalna maszyna szczotkuje deski, by wydobyć ich naturalny wygląd: usłojenie, sęki oraz wady, które pojawiają się przez lata w procesie starzenia drewna. Sprawia to, że deski podłogowe stylizowane na stare łączą w sobie wyjątkowy wygląd z najwyższą jakością i trwałością. To doskonałe rozwiązanie do wielu przestrzeni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Scroll to Top