Deski dębowe elewacyjne

Deski szalunkowe na elewację to popularne rozwiązanie wykończeniowe. Najczęściej są stosowane głównie na zewnątrz budynków jako elementy dekoracyjne. Wykorzystuje się je między innymi do pokrycia fasad, cokołów, obramowań okiennic i drzwi, a także do innych projektów, w tym budowy altan i ogrodzeń tarasów. Umiejętnie położone deski elewacyjne dębowe nadają tradycyjnego, eleganckiego charakteru. Budynki ozdobione w ten sposób zyskują jednak wykończenie nie tylko estetyczne, ale również trwałe.

Wytrzymałe deski szalunkowe elewacyjne

Proponowane przez nas deski obiciowe zewnętrzne są starannie wykonane i przechowywane w odpowiednich warunkach. Dzięki zabezpieczeniu powierzchni naturalnym olejem lub woskiem są chronione przed zabrudzeniami i wilgocią, a do tego przyjemne w dotyku. Ważna jest również ich wysoka odporność na ogień, wymagana przy tworzeniu obicia. Deski szalunkowe to sposób na elewację, która wytrzyma nieprzyjazne warunki pogodowe i zachowa elegancki wygląd.

Zjawiskowa elewacja z desek obiciowych zewnętrznych

Proponowane przez nas deski elewacyjne są dębowe, wykonane z drewna pochodzącego z polskich lasów. Nie używamy szkodliwych i niepotrzebnych środków chemicznych, dzięki czemu nasze produkty są w pełni naturalne. Starannie wykonane deski szalunkowe na elewację to rozwiązanie, które może stać się ozdobą domu lub budynku użytkowego. Drewniane obicie ścian może kojarzyć się z tradycyjnymi, rustykalnymi rozwiązaniami, jednak jest to również wspaniały dodatek do miejsc utrzymanych w nowoczesnych stylach.

Scroll to Top